TR EN

Lisanslı güneş enerji santrali başvuruları öncesinde, ilgili mevzuat gereği GES'in kurulmasının planlandığı sahada, güneş ölçüm istasyonu ile belirlenen standartlara uygun ve kalibrasyon sertifikalı ekipmanlar kullanılarak, belirlenen birimlerde ölçüm yapılması zorunludur.

OzEnergy olarak belirlenen standartlardaki ölçüm istasyonunun temini ve kurulumu konusunda profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Bununla birlikte kurulum sonrası gereken hizmetleri de yatırımcının talebi doğrultusunda sunmaktayız.

Ölçüm ve Analiz hizmetlerimiz kapsamında:

  • Ölçüm istasyonunun tedariki ve kurulumu
  • Veri analizi ve raporlama             
  • İlgili kuruma (MGM) günlük veri transferi             
  • Yıllık ölçüm sonrası ilgili kurum onayına sunulmak üzere sonuç raporunun hazırlanması
  • İlgili kurumlardan onayların alınarak sürecin sonuçlandırılması

Satın Alma & Tedarik

Satın Alma & Tedarik

OzEnergy olarak birçok yatırımcı için güneş enerji santrali projelerinde yönetilmesi zor süreçlerden olan satınalma ve tedarik konularında profesyonel olarak hizmet vermekteyiz.

İNCELE
Yatırım Danışmanlığı

Yatırım Danışmanlığı

Güneş enerji santrallerinin planlama ve kurulumundaki yüksek deneyimimiz; güvenilir ve uygulamaya yönelik tavsiyelerimizin garantisidir. Bankaların, finans kuruluşlarının ve yatırımcıların karar mekanizmasına yön veren teknik ve ticari dokümantasyonu titizlikle ve uluslararası standartlara uygun olarak hazırlamaktayız.

İNCELE
Anahtar Teslim Çözümler

Anahtar Teslim Çözümler

Bütünleşik yaklaşım felsefemiz ile her projenin kendine özgü ihtiyaçlarına odaklı, hızlı ve optimum maliyetli sonuçlar sağlamaktayız!

İNCELE