TR EN

Bütünleşik yaklaşım felsefemiz ile her projenin kendine özgü ihtiyaçlarına odaklı, hızlı ve optimum maliyetli sonuçlar sağlamaktayız! Anahtar teslim EPC (mühendislik, tedarik ve kurulum) çözümlerimiz ile mükemmele yakın sonuçları garanti etmekteyiz. Bununla birlikte santralin ömür döngüsü içerisinde İşletme & Bakım ile İyileştirme & Optimizasyon çözümlerini de anahtar teslim yaklaşımımız kapsamında sunabilmekteyiz. Sürecin en başından itibaren kaliteye tutkuyla bağlı profesyonellerimiz projeyi analiz etmekte; piyasadaki son teknoloji ekipmanları yüksek mühendislik standartlarında projeye uygulamakta ve titiz proje ve saha yönetimi ekiplerimiz ile kurulumlar sorunsuz olarak tamamlanarak santral devreye alınmaktadır.

Proje Geliştirme

Proje Geliştirme

OzEnergy, yer aldığı projelerin yatırımcı ihtiyaçlarına hitap etmesi; hedeflenen takvim içerisinde, öngörülen maliyet değerlerinde ve uluslararası standartlarda tamamlanması ve yatırımcı beklentilerinin kusursuz olarak karşılanması için var gücüyle çalışmaktadır.

İNCELE
Ölçüm ve Analiz

Ölçüm ve Analiz

OzEnergy olarak belirlenen standartlardaki ölçüm istasyonunun temini ve kurulumu konusunda profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Bununla birlikte kurulum sonrası gereken hizmetleri de yatırımcının talebi doğrultusunda sunmaktayız.

İNCELE
Mühendislik & Tasarım

Mühendislik & Tasarım

OzEnergy uzmanları, firmanın kuruluş felsefesine uygun olarak tasarım ve mühendislik çözümleri üretirken mükemmelliğe öncelik vermekte ve müşterilerinin vizyonunu gerçekleştirmeye devam etmektedir!

İNCELE