TR EN

Bütünleşik yaklaşım felsefemiz ile her projenin kendine özgü ihtiyaçlarına odaklı, hızlı ve optimum maliyetli sonuçlar sağlamaktayız! Anahtar teslim EPC (mühendislik, tedarik ve kurulum) çözümlerimiz ile mükemmele yakın sonuçları garanti etmekteyiz. Bununla birlikte santralin ömür döngüsü içerisinde İşletme & Bakım ile İyileştirme & Optimizasyon çözümlerini de anahtar teslim yaklaşımımız kapsamında sunabilmekteyiz. Sürecin en başından itibaren kaliteye tutkuyla bağlı profesyonellerimiz projeyi analiz etmekte; piyasadaki son teknoloji ekipmanları yüksek mühendislik standartlarında projeye uygulamakta ve titiz proje ve saha yönetimi ekiplerimiz ile kurulumlar sorunsuz olarak tamamlanarak santral devreye alınmaktadır.

Yatırım Danışmanlığı

Yatırım Danışmanlığı

Güneş enerji santrallerinin planlama ve kurulumundaki yüksek deneyimimiz; güvenilir ve uygulamaya yönelik tavsiyelerimizin garantisidir. Bankaların, finans kuruluşlarının ve yatırımcıların karar mekanizmasına yön veren teknik ve ticari dokümantasyonu titizlikle ve uluslararası standartlara uygun olarak hazırlamaktayız.

İNCELE
Kalite Kontrol & Denetim

Kalite Kontrol & Denetim

Kalite kontrol uygulama prosedürlerimiz tasarım, mühendislik, malzeme tedariki, lojistik, kurulum ve işletme&bakım'a kadar her bir aşama verimli, kapsamlı ve sıkı bir şekilde denetlenmektedir.

İNCELE
Mühendislik & Tasarım

Mühendislik & Tasarım

OzEnergy uzmanları, firmanın kuruluş felsefesine uygun olarak tasarım ve mühendislik çözümleri üretirken mükemmelliğe öncelik vermekte ve müşterilerinin vizyonunu gerçekleştirmeye devam etmektedir!

İNCELE