TR EN

Bütünleşik yaklaşım felsefemiz ile her projenin kendine özgü ihtiyaçlarına odaklı, hızlı ve optimum maliyetli sonuçlar sağlamaktayız! Anahtar teslim EPC (mühendislik, tedarik ve kurulum) çözümlerimiz ile mükemmele yakın sonuçları garanti etmekteyiz. Bununla birlikte santralin ömür döngüsü içerisinde İşletme & Bakım ile İyileştirme & Optimizasyon çözümlerini de anahtar teslim yaklaşımımız kapsamında sunabilmekteyiz. Sürecin en başından itibaren kaliteye tutkuyla bağlı profesyonellerimiz projeyi analiz etmekte; piyasadaki son teknoloji ekipmanları yüksek mühendislik standartlarında projeye uygulamakta ve titiz proje ve saha yönetimi ekiplerimiz ile kurulumlar sorunsuz olarak tamamlanarak santral devreye alınmaktadır.

Ölçüm ve Analiz

Ölçüm ve Analiz

OzEnergy olarak belirlenen standartlardaki ölçüm istasyonunun temini ve kurulumu konusunda profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Bununla birlikte kurulum sonrası gereken hizmetleri de yatırımcının talebi doğrultusunda sunmaktayız.

İNCELE
Yatırım Danışmanlığı

Yatırım Danışmanlığı

Güneş enerji santrallerinin planlama ve kurulumundaki yüksek deneyimimiz; güvenilir ve uygulamaya yönelik tavsiyelerimizin garantisidir. Bankaların, finans kuruluşlarının ve yatırımcıların karar mekanizmasına yön veren teknik ve ticari dokümantasyonu titizlikle ve uluslararası standartlara uygun olarak hazırlamaktayız.

İNCELE
Endüstri 4.0

Endüstri 4.0

Endüstri 4.0 uygulamaları ve tüm detaylar için lütfen www.o2industry.com sitesini ziyaret ediniz!

İNCELE